پشتیبانی

نحوه‌ی خرید

پس از افزودن محصولات درخواستی خود به سبد خرید، می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید تا به درگاه اینترنتی زرین‌پال منتقل شوید. پس از پرداخت فاکتور، پیامک تایید برای شما ارسال می‌شود.

عضویت

برای خرید از فروشگاه اینترنتی کت‌مپ نیازی به عضویت نیست اما با عضویت در سایت می‌توانید سفارش‌های قبلی خود را ببینید و نیز از وضعیت ارسال سفارش خود آگاه شوید.

نحوه‌ی ارسال

هنگام ثبت سفارش با توجه به محل سکونت خود یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید.
  • ارسال عادی با پست به سراسر ایران (۱۰۰۰۰ تومان): ارسال به تمام نقاط ایران از طریق پست پیشتاز امکان پذیر است. پس از ثبت و پرداخت سفارش، بسته شما در روز مشخص شده تحویل اداره پست داده می شود.
  • ارسال فوری با پست به سراسر ایران (۲۰۰۰۰ تومان): ارسال به تمام نقاط ایران از طریق پست پیشتاز امکان پذیر است. پس از ثبت و پرداخت سفارش، بسته شما حداکثر ظرف ۲ روز کاری تحویل اداره پست داده می شود.
  • ارسال فوری با پیک در شهر تهران (۳۵۰۰۰ تومان): پس از ثبت و پرداخت سفارش، با شما تماس می‌گیریم و بسته را در حداکثر ظرف ۴۸ ساعت به دست شما می‌رسانیم.

لازم به ذکر است ارسال کلیه سفارشات بالای ۲۴۰ هزار تومان (پیک/پست) به سراسر ایران رایگان است.

ضمانت و بازگرداندن کالا

  • در صورتی که کالای دریافتی هرگونه نقصی داشته باشد تا ۷ روز کاری فرصت دارید تا با فروشگاه تماس بگیرید. هزینه‌ی ارسال و بازگشت کالا بر عهده‌ی فروشگاه است. 
  • در صورتی که به هر دلیلی از کالای سفارش داده شده رضایت نداشتید، تا ۷ روز کاری فرصت دارید که برای برگرداندن کالا با فروشگاه تماس بگیرید. در این شرایط هزینه‌ی ارسال محصول با مشتری است.

هدیه به دوستان

در صورتی که تمایل دارید بسته‌ی شما را به شکل هدیه به دست دوستتان برسانیم، مراحل زیر را طی کنید:
  • در قسمت آدرس، آدرس دوستتان را وارد کنید.
  • در قسمت شماره تماس، شماره تماس خودتان را وارد کنید.
  • اگر پیامی برای گیرنده‌ی هدیه دارید، در بخش توضیحات بنویسید که همراه با بسته ارسال گردد.

پشتیبانی

پشتیبانی تلفنی کت‌مپ، هر روز (تعطیل و غیر تعطیل)، از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب در خدمت شماست. در دیگر ساعات می‌توانید از طریق واتس‌اپ و دایرکت اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.
لطفاً قبل از مراجعه‌ی حضوری هماهنگ فرمائید.
تهران - پاسداران - نگارستان چهارم - پلاک ۳ - واحد ۵
۰۹۰۲۲۶۷۰۱۷۵ - ۰۲۱۲۶۷۰۱۷۵۹
info@thecatmap.com