پشتیبانی

نحوه‌ی خرید

پس از افزودن محصولات درخواستی خود به سبد خرید، می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید تا به درگاه اینترنتی زرین‌پال منتقل شوید. پس از پرداخت فاکتور، پیامک تایید برای شما ارسال می‌شود.

عضویت

برای خرید از فروشگاه اینترنتی کت‌مپ نیازی به عضویت نیست اما با عضویت در سایت می‌توانید سفارش‌های قبلی خود را ببینید و نیز از وضعیت ارسال سفارش خود آگاه شوید.

نحوه‌ی ارسال

هنگام ثبت سفارش با توجه به محل سکونت خود یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید.
  • ارسال فوری با پست به سراسر ایران (۵۵۰۰۰ تومان): ارسال به تمام نقاط ایران از طریق پست پیشتاز امکان پذیر است. پس از ثبت و پرداخت سفارش، بسته شما حداکثر ظرف ۲ روز کاری تحویل اداره پست داده می شود.
  • ارسال فوری با پیک در شهر تهران (۹۵۰۰۰ تومان): پس از ثبت و پرداخت سفارش، با شما تماس می‌گیریم و بسته را در حداکثر ۴۸ ساعت کاری به دست شما می‌رسانیم.

برای بررسی امکان دریافت سفارش در بازه زمانی سریع‌تر می‌توانید با پشتیبانی در ارتباط باشید.

ضمانت و بازگرداندن کالا

  • در صورتی که کالای دریافتی هرگونه نقصی داشته باشد تا ۷ روز کاری فرصت دارید تا با فروشگاه تماس بگیرید. هزینه‌ی ارسال و بازگشت کالا بر عهده‌ی فروشگاه است. 
  • در صورتی که به هر دلیلی از کالای سفارش داده شده رضایت نداشتید، تا ۷ روز کاری فرصت دارید که برای برگرداندن کالا با فروشگاه تماس بگیرید. در این شرایط هزینه‌ی ارسال محصول با مشتری است.

هدیه به دوستان

در صورتی که تمایل دارید بسته‌ی شما را به شکل هدیه به دست دوستتان برسانیم، مراحل زیر را طی کنید:
  • در قسمت آدرس، آدرس دوستتان را وارد کنید.
  • در قسمت شماره تماس، شماره تماس خودتان را وارد کنید.
  • اگر پیامی برای گیرنده‌ی هدیه دارید، در بخش توضیحات بنویسید که همراه با بسته ارسال گردد.

پشتیبانی

پشتیبانی تلفنی کت‌مپ، شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر در خدمت شماست. در دیگر ساعات می‌توانید از طریق تلگرام و دایرکت اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس:

۰۹۰۲۲۶۷۰۱۷۵ - ۰۲۱۲۶۷۰۱۷۵۹
info@thecatmap.com
تهران - پاسداران - نگارستان چهارم - پلاک ۳ - واحد ۵
لطفاً قبل از مراجعه‌ی حضوری هماهنگ فرمائید.